Gizlilik İlkeleri

Kindleturkiye.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Kindleturkiye.com bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Kindleturkiye.com e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “ Listeden ayrılmak için tıklayınız ” linkine tıklayabilirsiniz. Aynı işlemi site üzerinden gerçekleştirmek için, Kindleturkiye.com adresinden üye girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan Hesabım bölümünde yer alan "Üyelik bilgilerimi değiştirmek istiyorum" linkini tıklayın. Açılan sayfada "Kindleturkiye.com" seçimini kaldırıp Gönder butonuna basarak e- bültenden ayrılabilirsiniz.

 

Kindle Türkiye, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Kindleturkiye.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kindleturkiye.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kindle Türkiye iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kindleturkiye.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Kindleturkiye.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Demir Elektronik Ticaret.

 

Tel: 532 711 11 23 - 544 431 75 87 (Hafta içi 09:00-18:00)

 

E-Posta: iletisim@kindleturkiye.com